7 günlük iade politikamız var, bu da ürününüzü aldıktan sonra 7 gün içinde iade talebinde bulunduğunuz anlamına gelir.

İade almaya uygun olmak için, aldığınız ürünün kullanılmamış ve etiketleriyle birlikte orijinal ambalajında ​​olması gerekmektedir. Ayrıca, makbuz veya satın alma belgesine de ihtiyacınız olacaktır.

İade başlatmak için bize iletisim724organik@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz. İadeniz kabul edilirse, size iade nakliye etiketi ve paketinizi nasıl ve nereye göndereceğinizle ilgili talimatlar gönderilecektir. İade talep etmeden bize geri gönderilen ürünler kabul edilmeyecektir.

İade talepleriniz için iletisim724organik@gmail.com adresinden her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hasarlar ve sorunlar

Lütfen siparişinizi kargo görevlisinden alır almaz inceleyin ve ürün hasarlıysa veya yanlış ürün alırsanız hemen bizimle iletişime geçin, böylece sorunu değerlendirebilir ve düzeltebiliriz.

İstisnalar / iade edilemeyen ürünler

Ambalajı açılmış, tahrip edilmiş ve kırılmış ürünlerin iadesi alınmamaktadır. Hediye kartıyla alınan ürünler ve promosyon ürünlerinin de iadesi kabul edilmemektedir.

Değişimler

Aldığınız ürünü değişim yapmak isterseniz 3 gün içinde ürünü iade ederek almak istediğiniz ürünü yeniden sipariş etmeniz gerekmektedir. Ürün gıda içerdiği için ambalajı açılan ürünün iadesi yapılamaz.

Geri ödemeler

İadenizi aldıktan ve inceledikten sonra sizi bilgilendireceğiz ve geri ödemenin onaylanıp onaylanmadığını size bildireceğiz. Onaylanırsa, ürünün ücreti orijinal ödeme yönteminize otomatik olarak iade edilir. Lütfen bankanızın geri ödemeyi işleme koymasının biraz zaman alabileceğini unutmayın.

Bizi daha yakından tanımak için hakkımızda bölümünü okuyun!