Kargo & Teslimat

7/24 Organik olarak Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Yurtiçi Kargo'nun yaşadığınız bölgeye teslimat yapmadığını düşünüyorsanız lütfen bize bildirin! Size özel farklı kargoya teslimat yapabiliriz.

Siparişinizi Pazartesi- Cumartesi günleri arasında verirseniz gönderiniz aynı gün kargoya teslim edilir! Genel prensibimiz; ürününüzü verdiğiniz anda bekletmeden çalıştığımız kargo firmasına teslim etmektir.

Ürününüz kargo firmasına verildikten sonra yolda hasar görürse; bize ürünün fotoğrafını iletmeniz gerekmektedir. Müşteri ilişkileri ekibimiz ürününüzün hasarını teyit ettikten sonra satın aldığınız ürünü size ücretsiz olarak yeniden yollarız!

Ürünlerle ilgili sorular

7/24 Organik olarak web sitesinde satışa sunduğumuz hiçbir üründe katkı maddesi, aroma verici, GDO, glüten ve renklendirici madde bulunmaz. Tüketmediğimiz hiçbir şeyi web sitesinde satışa sunmuyoruz! Satın aldığınız tüm ürünlerin yetiştiği doğal topraklardan geldiğine emin olabilirsiniz!

Ürünlerimizin tamamı doğal ve katkısızdır! Deneyimleyerek görüşlerinizi bildirmenizden mutluluk duyarız!

Not: Ürünlerimizin doğrudan "Organik" Sertifikası yoktur ancak "Katkısız" ve "Glütensiz" analizleri bulunmaktadır.

Evet! Ürünlerimizin katkısız ve doğal olduğuna dair analizleri & sertifikaları var. Web sitesinde en çok sorulan sertifikalarımızı paylaştık. Aralarında bulamadığınız bir sertifika varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz!

7/24 Organik olarak; yaşamın bize sunduğu en doğal besinleri ulaşılabilir kılmak en büyük amacımız. Siz de bizim gibi katkısız, doğal, sağlıklı beslenmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Sadece istediğiniz 1 ürünü alarak ürünlerimizin katkısız ve doğallığını bizzat kullanarak deneyimlemenizi çok isteriz.

İade süreci nasıl oluyor?

Elbette! 7/24 Organik'ten satın aldığınız ürünü ambalajına hasar vermediğiniz sürece 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade almaya uygun olmak için, aldığınız ürünün kullanılmamış ve etiketleriyle birlikte orijinal ambalajında ​​olması gerekmektedir. 

İade başlatmak için bize iletisim@724organik.com adresinden ulaşabilirsiniz. İadeniz kabul edilirse, size paketinizi nasıl ve nereye göndereceğinizle ilgili talimatlar gönderilecektir. İade talep etmeden bize geri gönderilen ürünler kabul edilmeyecektir.

Temel prensibimiz %100 müşteri memnuniyeti üzerine kuruludur. Bu nedenle sizin fikirleriniz, yorumlarınız bizim için oldukça önemli.

Ambalajı açılmış, tahrip edilmiş ve kırılmış ürünlerin iadesi alınmamaktadır. Hediye kartıyla alınan ürünler ve promosyon ürünlerinin de iadesi kabul edilmemektedir.

Lütfen siparişinizi kargo görevlisinden alır almaz inceleyin ve ürün hasarlıysa veya yanlış ürün aldığınızı düşünüyorsanız hemen bizimle iletişime geçin, böylece sorunu değerlendirebilir ve düzeltebiliriz.7/24 Organik üzerinden verdiğiniz siparişin ambalajına hasar vermeden 7 gün içerisinde iade etmek isterseniz; iade etmek istediğiniz ürünün kargo ücretini siz ödüyorsunuz.

Aldığınız ürünü değişim yapmak isterseniz 3 gün içinde ürünü iade ederek almak istediğiniz ürünü yeniden sipariş etmeniz gerekmektedir. Ürün gıda içerdiği için ambalajı açılan ürünün değişimi yapılamaz.

İadenizi aldıktan ve inceledikten sonra sizi bilgilendireceğiz ve geri ödemenin onaylanıp onaylanmadığını size bildireceğiz. Onaylanırsa, ürünün ücreti orijinal ödeme yönteminize otomatik olarak iade edilir. Lütfen bankanızın geri ödemeyi işleme koymasının biraz zaman alabileceğini unutmayın.


7/24 Destek Hattı

Bizimle iletişime geçin